Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

Pondelok, 27. máj 2024

Dnes má meniny
Iveta
Zajtra má meniny
Viliam

RSS


Úvod
Warhammer 40000 - začíname.
Hodnotenie čitateľov: / 10
Warhammer 40K - Fluff

 Warhammer 40000 odehrává ve 41. tisíciletí kdy se vetřelci obklíčené lidské Impérium snaží zachovat své hranice a existenci. Nepřátel je příliš mnoho, spojenci skoro žádní. Jediné štěstí lidstva je, že vetřelci bojují i spolu a občas vytvoří křehké spojenectví i s lidmi. Doba kdy je smrtelně zraněný Císař připoután k životu udržujícímu přístroji nazvanému Zlatý Trůn a svou mocí pomáhá navigovat lodě v hyperprostoru a radit svým služebníkům.


Write Comment (12 Comments)
Celý článok...
 
Vitajte v Pevnosti!
Hodnotenie čitateľov: / 1
The News - Latest News

Čo je to pevnosť, nejaká fyzická veličina? Čo je to za blbý názov? O čom je tento web? Ak ste jeden z mála náhodných návštevníkov určite ste si položili niektorú z týchto otázok. Avšak skutočnosť je iná. Pevnosť je objekt zabezpečený proti útoku a zriadený na obranu. Obranu pred čím? Obranu pred kopou balastu po internete, kde z každého kútika trčí americká vlajka, kde vás otravuje neustály spam a sú vám predkladané skreslené informácie. Práve zaujímavé čítanie v pohode má predstavovať Pevnosť.


Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Bleskovky 2
Hodnotenie čitateľov: / 0
Newsflashes - Newsflash

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 
viac...
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 93 - 96 z 96

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2024 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.