Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

Sobota, 22. september 2018

Dnes má meniny
Móric
Zajtra má meniny
Zdenka

RSS


Úvod
Vznik sveta Warhammer
Hodnotenie čitateľov: / 1
Warhammer 40K - Fluff
 Na počátku času, kdy první myslící živočišné druhy začaly rychlostí světla vytvářet vesmírné říše, byli Slann mezi prvními, kdo dosáhli ke hvězdám. Jejich společnost byla vždy založena na mírumilovném rozjímání o vědění, a to jim umožnilo rychle se rozvíjet v nesčetných oblastech technologií, se kterými pracovali. Brzy začali kolonizovat hvězdné soustavy po celé galaxii.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Warhammer 40000 - začíname.
Hodnotenie čitateľov: / 10
Warhammer 40K - Fluff

 Warhammer 40000 odehrává ve 41. tisíciletí kdy se vetřelci obklíčené lidské Impérium snaží zachovat své hranice a existenci. Nepřátel je příliš mnoho, spojenci skoro žádní. Jediné štěstí lidstva je, že vetřelci bojují i spolu a občas vytvoří křehké spojenectví i s lidmi. Doba kdy je smrtelně zraněný Císař připoután k životu udržujícímu přístroji nazvanému Zlatý Trůn a svou mocí pomáhá navigovat lodě v hyperprostoru a radit svým služebníkům.


Write Comment (12 Comments)
Celý článok...
 
Vitajte v Pevnosti!
Hodnotenie čitateľov: / 1
The News - Latest News

Čo je to pevnosť, nejaká fyzická veličina? Čo je to za blbý názov? O čom je tento web? Ak ste jeden z mála náhodných návštevníkov určite ste si položili niektorú z týchto otázok. Avšak skutočnosť je iná. Pevnosť je objekt zabezpečený proti útoku a zriadený na obranu. Obranu pred čím? Obranu pred kopou balastu po internete, kde z každého kútika trčí americká vlajka, kde vás otravuje neustály spam a sú vám predkladané skreslené informácie. Práve zaujímavé čítanie v pohode má predstavovať Pevnosť.


Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
viac...
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 25 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 93 - 96 z 97

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.