Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

©tvrtok, 28. máj 2020

Dnes má meniny
Viliam
Zajtra má meniny
Vilma

RSS


Úvod
Maľujeme Predátor
Hodnotenie čitateľov: / 14
Warhammer 40K - Maľovanie
 V minulých návodoch sme si povedali zopár vecí k maľovaniu Dreadnoughta a Land Speedra, dnes sa budeme venovať o čosi väčšej palebnej sile - tanku a podaktorí už matne tušia, že reč bude o Predátorovi, konkrétne vo verzii Annihilátor. Ako názov napovedá, nebude sa jednať o plachého pacifistu, nie milé deti, tu sa bude anihilovať, exterminovať a ničiť. Váš súper si ho čoskoro obľúbi. Privítajme na pódiu Predátor Anihilátor!

Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Vzbura na planéte Dantonis IV (#1)
Hodnotenie čitateľov: / 2
Warhammer 40K - Battle reporty

 * Krížnik 'Hnev Imperátora', západný sektor segmentu Pacificus, nedaľeko planéty Adrantis V *
"Veliteľ, práve sme obdržali naliehavú depešu o útoku vojsk Maršála Kragulinska na planéte Dantonis IV. Maršál sa sám menoval do funkcie guvernéra a rozpútal tak občiansku vojnu. Verné Imperiálne vojská boli tvrdo potlačené. Pri súčasnom kurze a rýchlosti môžeme Dantonis IV dosiahnuť za necelých 7 hodín". Lord Masacrus, pomaly zovrel päsť a v jeho očiach zahorel spravodlivý hnev: "Odpadlíci, figúrky chaosu, za toto draho zaplatia. Kompanie 3 a 7 sa pripravia na výsadok. Pripravte Dreadnoughta Varusa a Thurderhawky!"


Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Horus Heresy
Hodnotenie čitateľov: / 1
Warhammer 40K - Fluff
 Lidské Impérium se začalo tvořit po pádu rasy Eldarů. Neuvěřitelný psychický potenciál Eldarů jim přinesl málem totální vyhlazení silami Chaosu. Jejich psychická aktivita a smrt mnoha nadaných psykerů zajistila narození nového Chaosího boha.Byl to Slaanesh, bůh bolesti a potěšení, metla Eldarů.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 81 - 84 z 96

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2020 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.