Bleskovky

V časti WH40K/Fluff pribudol preklad Hivefleet Leviathan.

 

Login

Meniny

Sobota, 22. september 2018

Dnes má meniny
Móric
Zajtra má meniny
Zdenka

RSS


Úvod
Cesta do Nového Ostrohu (#2)
Hodnotenie čitateľov: / 4
D&D - Adventures

Mapa Nový OstrohPo tom, ako sa družine podarilo poraziť orkovského šamana a vymiesť záhadnú nákazu z dediny Durvikský priesmyk, začal sa do dediny vracať život tak ako predtým. Po dvoch dňoch začala byť voda pitná a nákaza sa prestala šíriť ďaľej. Život pokračoval tak ako predtým, avšak ešte nejaký čas potrvá kým sa napravia škody, ktoré tajomný mor napáchal. Veľká časť obyvateľov je stále chorá a i keď sa ich zdravotný stav prestal zhoršovať, mohla by nemoc ich oslabené telá nakoniec zdolať. Miestny kňaž, ktorý medzitým nákaze podľahol im už žiaľ pomocnú ruku nepodá.


Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Maľujeme Predátor
Hodnotenie čitateľov: / 14
Warhammer 40K - Maľovanie
 V minulých návodoch sme si povedali zopár vecí k maľovaniu Dreadnoughta a Land Speedra, dnes sa budeme venovať o čosi väčšej palebnej sile - tanku a podaktorí už matne tušia, že reč bude o Predátorovi, konkrétne vo verzii Annihilátor. Ako názov napovedá, nebude sa jednať o plachého pacifistu, nie milé deti, tu sa bude anihilovať, exterminovať a ničiť. Váš súper si ho čoskoro obľúbi. Privítajme na pódiu Predátor Anihilátor!

Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Vzbura na planéte Dantonis IV (#1)
Hodnotenie čitateľov: / 2
Warhammer 40K - Battle reporty

 * Krížnik 'Hnev Imperátora', západný sektor segmentu Pacificus, nedaľeko planéty Adrantis V *
"Veliteľ, práve sme obdržali naliehavú depešu o útoku vojsk Maršála Kragulinska na planéte Dantonis IV. Maršál sa sám menoval do funkcie guvernéra a rozpútal tak občiansku vojnu. Verné Imperiálne vojská boli tvrdo potlačené. Pri súčasnom kurze a rýchlosti môžeme Dantonis IV dosiahnuť za necelých 7 hodín". Lord Masacrus, pomaly zovrel päsť a v jeho očiach zahorel spravodlivý hnev: "Odpadlíci, figúrky chaosu, za toto draho zaplatia. Kompanie 3 a 7 sa pripravia na výsadok. Pripravte Dreadnoughta Varusa a Thurderhawky!"


Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
viac...
<< Začiatok < Predošlá 21 22 23 24 25 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 81 - 84 z 97

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.