Bleskovky

Ak objavíte nefunkčnú časť stránky, prosím informujte nás o tom.

 

Login

Meniny

Streda, 15. august 2018

Dnes má meniny
Marcela
Zajtra má meniny
Leonard

RSS


Úvod
Ospalá diera (#29)
Hodnotenie čitateľov: / 0
D&D - Adventures
sleepy.jpg…po pol dni predierania sa hustým lesom vyšla zrazu skupinka na sympatickú čistinku, kde dúfali že si na chvíľku oddýchnu. Ledva však stihli zložiť batohy na mäkkú lesnú trávu, z okolitého krovia vyletela na privítanie salva šípov a šípiek. Junáci sa vrelému privítaniu veľmi potešili, Krakonoš pohotovo odpovedal fireballom smerom do krovia z ktorého vyletelo najviac projektilov. Vlna žiaru spálila zrejme všetko v tej oblasti, pretože už žiadne ďalšie strelecké pokusy z tej strany sa nekonali.
Write Comment
Celý článok...
 
Úloha pre Jedného (#27)
Hodnotenie čitateľov: / 0
D&D - Adventures
jaskyna1.jpgSkupina sa vybrala na prieskum ostatných kamenných miestností a chodieb. V tom Bushido začul divný zvuk z vedľajšej miestnosti. Keďže to bol na toto podzemie dosť nezvyčajný zvuk vybrali sa ho dobrodruhovia preskúmať. Vošli do kamennej miestnosti kde sa nachádzali vysokánske komíny, ktoré vydávali ten nepríjemný zvuk, ktorý počul Bushido. „Píííííísssk, píííííssssk!“ Bolo počuť divné zvuky, ktoré tieto obrovské komíny vytvárali.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Na ceste do Elfholdu (#28)
Hodnotenie čitateľov: / 2
D&D - Adventures
les.jpgNa víťazstvo!“ dvihol Baron pohár vysoko nad hlavu. „Na víťazstvo!“ pripili si ostatní členovia skupiny. Po tom, ako úspešne pomohli vládcovi trpaslíkov a dokonca mu navrátili bájne brnenie – majetok jeho rodu mali v Pevnosti Ohnivého kladiva výhody ako samotní trpasličí obyvatelia. S odmenou vo vreckách si spokojne dopriavali chladivé pivo trpaslíkov, ktorého silná a aromatická chuť bola známa po celom kraji. Ubytovali sa v hostinci a dopriali si zopár dní odpočinku.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 41 - 44 z 97

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.