Bleskovky

V časti WH40K/Fluff pribudol preklad Hivefleet Leviathan.

 

Login

Meniny

Sobota, 6. marec 2021

Dnes má meniny
Radoslav
Zajtra má meniny
Tomáš

RSS


Úvod
Úloha pre Jedného (#27)
Hodnotenie čitateľov: / 0
D&D - Adventures
jaskyna1.jpgSkupina sa vybrala na prieskum ostatných kamenných miestností a chodieb. V tom Bushido začul divný zvuk z vedľajšej miestnosti. Keďže to bol na toto podzemie dosť nezvyčajný zvuk vybrali sa ho dobrodruhovia preskúmať. Vošli do kamennej miestnosti kde sa nachádzali vysokánske komíny, ktoré vydávali ten nepríjemný zvuk, ktorý počul Bushido. „Píííííísssk, píííííssssk!“ Bolo počuť divné zvuky, ktoré tieto obrovské komíny vytvárali.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Na ceste do Elfholdu (#28)
Hodnotenie čitateľov: / 2
D&D - Adventures
les.jpgNa víťazstvo!“ dvihol Baron pohár vysoko nad hlavu. „Na víťazstvo!“ pripili si ostatní členovia skupiny. Po tom, ako úspešne pomohli vládcovi trpaslíkov a dokonca mu navrátili bájne brnenie – majetok jeho rodu mali v Pevnosti Ohnivého kladiva výhody ako samotní trpasličí obyvatelia. S odmenou vo vreckách si spokojne dopriavali chladivé pivo trpaslíkov, ktorého silná a aromatická chuť bola známa po celom kraji. Ubytovali sa v hostinci a dopriali si zopár dní odpočinku.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Odvážni a bohatí (#26)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
26_uvod.jpgPo tom ako si družina vymenila pár postrehov k prežitému dobrodružstvu s lúpežníkmi sa svorne rozhodli odviezť Genevieve de Guare do pevnosti Ohnivého Kladiva. Na svoj voz naložili svoj tučný lup, až pod tou váhou zapraskal a koníky nervózne zahrabali kopytami. Po necelom dni cesty Hulackym pralesom dorazili k malej osade Underhill ktorá vznikla okolo rušnej obchodnej križovatky.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 41 - 44 z 96

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2021 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.