Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

Pondelok, 27. máj 2024

Dnes má meniny
Iveta
Zajtra má meniny
Viliam

RSS


Úvod
Dedinskí pobehaji (#33)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
33_uvod.jpgSlnko vychádzalo nad zrúcaninou a Baron z celej sily pumpoval ľadovú vodu zo studne na Bushidovu holú hlavu aj na Krissov chlpatý chrbát. Pramienky zapáchajúcej hnedej tekutiny z nich stekali a Baron sa veselo škeril. O chvíľu už si dávali obaja druhovia kolečká klusom po nádvorí, v nádeji že sa zahrejú po očistnom kúpeli. „Kkkurva prvéé čo tu zriadime bude kúúpeľna s teplou vvodou !“ drkotal zubami Kriss. Otužilec Bushido sa len uškŕňal a veselo klikoval.
Write Comment
Celý článok...
 
Prekvapenie v podzemí (#32)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
hydra_dd32.jpgNádvorie hradu bolo posiate mŕtvolami. Druhovia a najatí žoldnieri, ktorí prežili sťažka oddychovali. Zjaec sa zvalil na zem, unavený na smrť. Krakonoš si oprašoval svoje prepáléné rúcho a mumlal si čosi popod nos. Barón opretý o svoj mohutný meč si zrazu všimol, ako podaktorí z jeho kumpánov oberajú obete o majetok. Nahnevaný na nich zrúkol: „Hej! Čo si kurva myslíte, že asi robíte?!
Write Comment
Celý článok...
 
Bitka o Orfeus (BFG #1)
Hodnotenie čitateľov: / 3
Warhammer 40K - Battle reporty
bfg1.jpgKapitán Tarzik s napätím sledoval senzorové obrazovky a dúfal, že zvyšok flotily dorazí včas. Preklínal admirálove rozhodnutie pátrať po pirátoch vo viacerých sektoroch medzi asteroidmi a planétkami na okraji sústavy Alirs. Teraz bol na orbite Orfea úplne sám proti postupujúcemu krížniku chaosu. Renegádska loď bola temer o polovicu väčšia než jeho Neporaziteľný.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
viac...
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 33 - 36 z 96

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2024 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.