Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

©tvrtok, 22. február 2018

Dnes má meniny
Etela
Zajtra má meniny
Roman a Romana

RSS


Úvod
Pevnosť v bažinách (#40)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
40_uvod.jpgPortál svietil jasným svetlom a lákal dobrodruhov vstúpiť doň. Najprv ale museli odkamenieť svojich blízkych. Krakonoš sa toho hneď ujal. Keďže sa čerstvo naučil toto nové kúzlo neváhal ho hneď aj použiť na záchranu svojich druhov. Isa pomaly začal behať očami po miestnosti a zachvíľu sa mu aj do ostatných častí tela vrátil život. Veľký výdych dal najavo ostatným svoju vďaku a uľavenie od kamenného prekliatia.
Write Comment
Celý článok...
 
Do dračej jamy (#39)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
39_uvod.jpgO rýchly únik Krakonoša a Isu sa postaral čarodej svojím mocným kúzlom premiestňovania sa z miesta na miesto. Takmer okamžite sa obaja zhmotnili kus cesty odtiaľ v lese. Keďže býkovi jeho obeť zmizla pred nosom vrátil sa strážiť na pozíciu pred vchodom do jaskyne.
Write Comment
Celý článok...
 
Pátranie po Barónovi (#38)
Hodnotenie čitateľov: / 2
D&D - Adventures
38_uvod.jpg…pár krokov delilo skupinku od brán Arabellu, pár chvíľ ubehlo od smrti hraničiara Isu, ktorý teraz už ako mŕtve bremeno visel Bushidovi cez plece. Pomalým krokom sa družina dovliekla pred hrad baóna Rosenberga, kde dúfali že zastihnú mocného klerika, ktorý pred pár dňami oživil druida Krasomila.
Write Comment
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 25 - 28 z 97

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

Práve je pripojených:
1 Hosť
© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.