Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

Utorok, 28. september 2021

Dnes má meniny
Václav
Zajtra má meniny
Michal

RSS


Úvod
Do dračej jamy (#39)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
39_uvod.jpgO rýchly únik Krakonoša a Isu sa postaral čarodej svojím mocným kúzlom premiestňovania sa z miesta na miesto. Takmer okamžite sa obaja zhmotnili kus cesty odtiaľ v lese. Keďže býkovi jeho obeť zmizla pred nosom vrátil sa strážiť na pozíciu pred vchodom do jaskyne.
Write Comment
Celý článok...
 
Pátranie po Barónovi (#38)
Hodnotenie čitateľov: / 2
D&D - Adventures
38_uvod.jpg…pár krokov delilo skupinku od brán Arabellu, pár chvíľ ubehlo od smrti hraničiara Isu, ktorý teraz už ako mŕtve bremeno visel Bushidovi cez plece. Pomalým krokom sa družina dovliekla pred hrad baóna Rosenberga, kde dúfali že zastihnú mocného klerika, ktorý pred pár dňami oživil druida Krasomila.
Write Comment
Celý článok...
 
Ľadová smrť (#37)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
37_uvod.jpgTak, je koniec oddychovaniu, musíme vyraziť“ navrhol Bushido hľadiac tak na vysoké pohorie ktorého vrcholky sa strácali v hmle. Družina posilnená rumom vyrazila. Optimistické putovanie sa s pribúdajúcou vzdialenosťou a výškou zmenilo na únavné plahočenie. Cesta sa po dvoch hodinách zmenila na kamenistú, neskôr sa objavil prvý sneh a teraz sa už po kolená brodili závejmi.
Write Comment (1 Comments)
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 25 - 28 z 96

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2021 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.