Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

Pondelok, 22. apríl 2024

Dnes má meniny
Slavomír
Zajtra má meniny
Vojtech

RSS


Úvod
Príliš veľké sústo (#43)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
43_uvod.jpgS pribiehajúcimi nepriateľmi majú druhovia len málo času všimnúť si priestor okolo nich. Kamenné steny jaskyne sú nahrubo pokryté hrubou vrstvou ľadu a celá miestnosť tak pôsobí ako zo skla. Svetlo sa na lesklých povrchoch odráža a ešte lepšie osvetľuje miestnosť. Bolo by to dozaista príjemné miesto nebyť štyroch obrovských gorilám podobných stvorení, ktoré sa s mohutnými tesákmi a ešte väčšími pazúrmi vrhajú po skupine.
Write Comment
Celý článok...
 
Z blata do kaluže (#42)
Hodnotenie čitateľov: / 0
D&D - Adventures
42_uvod.jpgPo noci v zime sa skupinka prebúdza do rovnakého počasia aj na druhý deň. Vietor fučí obrovskou rýchlosťou a unáša sneh z povrchu. Neni vidieť ani na 10 metrov a lietajúci sneh a ľad pichá dobrodruhov na tvári a všade tam, kde nemajú na tele nejakú ochranu. Iba Bushido vyzerá ako by mu zima nevadila a iba v tenkých háboch sa brodí vysokým snehom.
Write Comment
Celý článok...
 
Mrazivé dobrodružstvo (#41)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
41_uvod.jpg...sediac konečne v útulnom teple krčmy "Plný pohár" v Arabeli druhovia oddychovali a čerpali nové sily z chutného jedla a pohárov plných speneného piva. Preberali sa minulé dobrodružstvá a šomralo sa na nedostatok peňazí, ktoré sa im napriek nájdeniu dračieho pokladu a dobytia pevnosti lupičov veľmi rýchlo míňali.
Write Comment
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 21 - 24 z 96

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

© 2024 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.