Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

©tvrtok, 20. september 2018

Dnes má meniny
Ľuboslava
Zajtra má meniny
Matúš

RSS


Úvod
Útek pred svadbou (#47)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
47_uvod.jpgMiesto na rozloženie instantného domčeka našla skupina onedlho v závetrí mohutných dubov. Unavení náročnou cestou dlho neváhali, zjedli čo-to zo svojich zásob a zaľahli na pohodlné lôžka. Baronov spánok bol ale túto noc nepokojný, možno aj preto že si nestihol vyzliecť svoje ťažké brnenie, okolo polnoci ho zobudilo tiché klopkanie na okenice, vyskočil preto s dýkou v ruke a zvedavo vykúkal z okna.
Write Comment
Celý článok...
 
Hľadanie druidov (#46)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
46_uvod.jpgRáno mal každý z družiny sklonenú hlavu a snažil sa byť od ostatných čo najďalej. Každý si našiel nejakú prácu, čím sa zamestnal a ktorú aj intenzívne vykonával. Bushido zvolil lov v lese, Krakonoš a Marduk rannú meditáciu, Baron brúsil meče a Žaneta sa vytratila kamsi okolo vyčarovaného domčeka. Takýto výťažok bylín už radšej nikdy neokúsia.
Write Comment
Celý článok...
 
D&D hlášky
Hodnotenie čitateľov: / 2
D&D - Adventures

hlasky.jpgHra D&D neprebieha veľakrát tak ako si mnohí myslia. Nezanedbateľný podiel na tom nesie určite alkohol, rušivé elementy v podobe prísediacich kamarátov, alebo aj hlášky z hry ktorých aspoň zopár uvediem. (dokument bude pravidelne aktualizovaný)

 


Write Comment
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 17 - 20 z 97

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

Práve je pripojených:
1 Hosť
© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.