Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Meniny

©tvrtok, 22. február 2018

Dnes má meniny
Etela
Zajtra má meniny
Roman a Romana

RSS


Úvod
Návrat do sveta živých (#51)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
51_uvod.jpgAkonáhle skupinka zbadala troch obrovských baziliškov všetci zostali stáť a spomínať si ako to bolo naposledy pri stretnutí s týmito ozrutami. Krakonoš samozrejme hneď odhadol situáciu a keďže jeho mocná magia a schopnosti zafungovali okamžite zakričal na skupinu:“S týmito sme sa už raz stretli a nie sú až takí mocní len sa im nemôžete pozerať do očí, lebo vás hneď premenia na kameň.“
Write Comment
Celý článok...
 
Hor sa do podzemia! (#50)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
50_uvod.jpgPotom ako skupina vyviedla von z jaskyne nešťastných druidov sa rozhodovali či sa opäť pohrúžiť do temných hlbín, alebo odprevadia druidov do ich osady menom Mayena. Baron plný adrenalínu sa samozrejme hrnul do dobrodružstva, chcel ísť prepátrať jaskyňu a nájsť rozprávkové poklady, Marduka zas lákala pivnica plná kvalintých alkoholických nápojov, jej vôňu cítil až von.
Write Comment
Celý článok...
 
Záchranná akcia (#49)
Hodnotenie čitateľov: / 1
D&D - Adventures
49_uvod.jpgPo tuhom boji s gigantickým červom druhovia deň i noc odpočívali v útulnom domčeku vyčarovanom čarodejom Krakonošom. Marduk za pomoci boha slnka – Pelora pomáha s uzdravením členov a ráno, ako vyjde slnko spoza kopcov je skupina pripravená vyraziť a plná síl.
Write Comment
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 13 - 16 z 97

Galéria


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Skúšali ste niekedy MMORPG a ostalo vám potom ešte aspoň kúsok času?
 

Online

Práve je pripojených:
1 Hosť
© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.