Bleskovky

Flákame to docela, cez leto sa nič nedialo, na zimu sa vrhneme opäť na D&D. (Okrem toho nám ukrajuje veľa času World of Warcraft Smile)

 

Login

Úvod arrow Dungeons & Dragons
Dungeons & Dragons
Volanie Perivaxa (#18) PDF Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
Adventures
Napísal elwe   
Streda, 05 september 2007
perivax.jpgTak v Glen Hollow bude opäť pokoj a mier, odviedli ste naozaj dobrú prácu“ prehovoril nakoniec Isa po tom, ako mu Kriss a Amádeus prerozprávali v hostinci „U skákajúceho poníka“ svoj príbeh. „Tak to dúfam“ dodal Kriss. „Nechýbalo veľa a bolo by po nás“ dodal. „Tak sa na to napime!“ dvíha času s vínom Amádeus a neďaleko stojaci muzikanti spustili veselú pesničku. Traja priatelia spolu pijú dlho do noci a Isa im rozpráva príbeh ktorý sa stal jemu a Krakonošovi.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Požehnanie od Boha (#17) PDF Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
Adventures
Napísal elwe   
Pondelok, 27 august 2007
bugbearh.jpgUnavený a vysilený sa nakoniec Amádeus vrátil do Suzailu. Ešte teraz mal pred očami mohutnú, zúrivú postavu bugbeara, ktorý masívnou sekerou usmrtil jeho spoločníka a nebyť jeho rýchlych nôh, skončila by jeho púť životom podobne. Zahnal chmúrne myšlienky na boj ako prechádzal davom ľudí smerom k dobre známemu hostincu „U skákajúceho poníka“.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Na vlastnú päsť (#16) PDF Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
Adventures
Napísal elwe   
©tvrtok, 23 august 2007
ogre_uvod.jpg“Nie, nemôžeme predsa prepiť taký obnos peňazí“ presviedča Kriss Krakonoša. „Ale prečo nie? Dáme si poriadne do nosa a nakúpime 100 sudov rumu, tak!“ huláka rozjarený a podnapitý čarodej. „Ja svoj podiel určite neprepijem“ podotýka malá postava Zjaeca, „mám v pláne si totiž kúpiť istý magický prsteň!“. „Čo tam po prsteni, kúpime si kopec krásnych mladých dievčat, všakže krásavice!“ rehoce sa Isa a pomrkáva po slečnách pri vedľajšom stole.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Trestná výprava (#15) PDF Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 1
Adventures
Napísal Zaac & Elwe   
Pondelok, 20 august 2007
troll_uvod.jpg“Tak a dosť !” buchol päsťou do stola Isa v hostinci u Skákajúceho poníka . Skupina v zostave: Isa, Kriss, Zjaec a Bushido práve preberala svoje ďalšie možnosti, pričom jedna z nich bola pomsta mocného Goga v pevnosti chránenej trollom a orkovským šamanom, keď si skupinku všimol okoloidúci spanilý elf, zahalený v plášti s kapucňou. V šľachovitom Bushidovi totiž spoznal svojho dávneho spoločníka z ciest.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
Smrť za zradu (#14) PDF Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
Adventures
Napísal Koladz   
Piatok, 10 august 2007
cintorin.jpgDružina opustila ruiny starej veže stojacej nad dávno opustenými zbytkami osady takmer s prázdnymi rukami. Ako však zistia neskôr, niečo medzi zachovanými predmetmi má predsa len veľkú cenu a kilo sute, ktorú si Isa odnášal v batohu to rozhodne nebolo. Po chvíľke putovania niekoho napadlo, že počul o neďalekej dedinke kúsok od cesty, ktorá sa nachádza podstatne bližšie ako hlavné mesto.
Write Comment (11 Comments)
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 46 - 54 z 65
© 2018 Pevnosť
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.